Jump to content

O statečném kováři Mikešovi

           

Herecké obsazení:

 

Libor Jeník  Image

 

ANNA JIŘINA DAŇHELOVÁ     ImageHerečka z Pražské státní konzervatoře, která účinkuje v Divadle Na Rejdišti. Věnuje se též zpěvu a hraje v několika divadelních pohádkách. Objevila se v TV seriálech Obchoďák, Vraždy v kruhu a Mordparta.

 

 MARCELA LAURINOVÁ Image Studentka 6. ročníku hereckého oddělení konzervatoře v Praze. Za dobu svého studia se objevila již v řadě inscenací, například Hello Dolly, Dobře placená procházka, Kocourek Modroočko… Účinkovala v Blacklight theatre Na Příkopech, v Jihočeském divadle a nyní působí v Divadle na Větvi a se souborem Poprask. Účastnila se soutěže Československo má talent v oboru zpěv, kde se dostala až do semifinálového kola. Věnuje se též zpěvu  v Barování se Sandrou Novákovou a Filipem Rajmontem.

 

DAVID VORÁČEK ImageČinoherní, muzikálový, filmový a dabingový herec. Absolvent VOŠH v Praze. Od roku 1999 je stálým hostem Divadla Na Fidlovačce. V současné době působí v Divadle D5, v Hybernii a několika zájezdových představeních. Věnuje se také dabingu.

 

RADOVAN SNÍTIL ImageAbsolvent Státní herecké konzervatoře v Praze. Herec několika divadelních zájezdových společností. Například Divadelní společnost Julie Jurištové, Divadlo D5, Divadlo Krapet… Působil i v pražských divadlech Semafor, Hybernia, Rubín a Hudebním divadle Karlín. Účinkuje v TV seriálech Ordinace v Růžové zahradě 2, Ulice a Helena. Věnuje se aktivně zpěvu, tanci a v neposlední řadě i scénáristice jak divadelní, tak televizní.

 

JOSEF ZÝKA Image

Absolvent Pražské konzervatoře je členem několika divadelních souborů - CD 2002, Divadlo D5, Divadlo Náměstíčko… Od roku 1997 je stálým hostem Divadla Na Fidlovačce. Účinkuje v několika zájezdových představeních, například Zelňačka, Smíšené pocity, atd. Již osm let se věnuje výuce dětí v ZUŠ Bajkalská, v literárně dramatickém oboru. Je spoluzakladatelem a lektorem letních divadelních kurzů pro děti Divadlo hrou. Objevil se i v TV seriálech Cesty domů, Ohnivý kuře, Doktoři z počátků, Expozitura…

 

LUKÁŠ KOFROŇ ImageAbsolvent Pražské konzervatoře, působící především na scéně Divadla Na Rejdišti. Účinkuje též v Divadle Na Vinohradech v představeních Romeo a Julie v roli sluhy Samsona a v Pygmalionu. Věnuje se dabingu, hře na kytaru, klavír a flétnu.